Tiiu Väinsaare loeng Harjumaa muuseumis

KODUSE TAIMEAPTEEGI KOOSTAMINE

Laupäeval, 25. veebruaril kell 11-14 jagab taimeterapeut Tiiu Väinsaar Harjumaa Muuseumis nõuandeid koduse taimeapteegi koostamiseks.

Diplomeeritud aednik ja agronoom Tiiu Väinsaar viis ligikaudu paarikümne aasta eest ellu oma unistuse ürdiaia rajamisest. Koos abikaasaga alustati oma kodus, Trummi talus Aruvalla külas Rae vallas Harjumaal, ravimtaimede kasvatamist ja teesegude valmistamist. Lisateadmisi ja õpetust sai ta mitme aasta jooksul Virpi Raipala Cormier juures Frantsilas Soomes ning omandas seal fütoterapeudi kutse.

Tiiu Väinsaar jagab Harjumaa Muuseumis oma teadmisi ja nõuandeid ravimtaimede omadustest ja kasvatamisestkahel laupäeval, 25. veebruaril ja 31. märtsil.

Esimesel õppepäeval tuleb juttu kodusest taimeapteegist ja taimede kodusest kasutamisest. Kaasa saab osta taimeteesid, rohelist jahu, salve ja tinktuure.

Osalemine on muuseumi piletiga.

Harjumaa Muuseum
Linnuse 9, Keila 76608
Tel 678 1668
Faks 678 2050
muuseum@hmk.ee
www.hmk.ee

jaga uudist

Share on facebook

Kevadine külakoristus 2023

Koguneme 6. mail kl 11.00 külaplatsile. Sel aastal on plaanis koristada ainult teeääri.Olemas nii kindad kui ka prügikotid.Pärast tubli töötegu sööme talgusuppi ja jagame külauudiseid.

LOE EDASI »

Copyright © 2020 Aruvalla